Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Small 8-12,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943414 Type: TDP-S12,5KG-M8 EAN: 8714017604176

Trillingsdemper Premium Small 8-12,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943414 | Type: TDP-S12,5KG-M8 | EAN: 8714017604176
Deze anti-vibratie demper is geschikt voor apparaten met een gewicht tussen 8 en 12,5 kg per voet.
Door de stevige aluminium behuizing en de isolerende tubberen O-ring is de veer optimaal beschermd tegen vocht en vuil. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie.
- Small (Ø54 x H59mm)
- Gewicht: 8-12,5kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 113 N |
| Stijfheid | 5.1 N/mm |
| Minimale belasting | 8 kg |
| Maximum belasting | 12.5 kg |
| Hoogte | 59 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |