Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Small 15-22kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943418 Type: TDP-S22KG-M8 EAN: 8714017603957

Trillingsdemper Premium Small 15-22kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943418 | Type: TDP-S22KG-M8 | EAN: 8714017603957
Deze professionele trillingsdemper biedt een effectieve oplossing voor het isoleren van trillingen afkomstig van airco- of warmtepompunits.
Deze anti- vibratie demper Small is geschikt voor een belasting van 15 tot 22 kg per voet. De stalen veer is gevat in een aluminium behuizing welke uit twee delen bestaat. Deze delen zijn onderling gescheiden door een rubberen O-ring en deze ring voorkomt contact van metaal op metaal en vormt een afdichting tegen weersinvloeden en vuil. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie.
- Small (Ø54 x H59mm)
- Gewicht: 15-22kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Premium trillingsdemper voor optimale demping
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 227 N |
| Stijfheid | 9 N/mm |
| Minimale belasting | 15 kg |
| Maximum belasting | 22 kg |
| Hoogte | 59 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |