Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Piran COB richtbare semi inbouwspot zwart 3.1W, 350mA, 3000K
Artikelnummer: 863752 Type: LCB-SIB-PI-ZW-WW EAN: 8716643079069

Lumiko Piran COB richtbare semi inbouwspot zwart 3.1W, 350mA, 3000K
Artikelnummer: 863752 | Type: LCB-SIB-PI-ZW-WW | EAN: 8716643079069
De Piran is een compacte semi inbouwspot. Richt de spot recht naar beneden of kantel hem om iets uit te lichten of om de ruimte op een speelse manier te verlichten.
De spot wordt standaard geleverd met zwarte reflectorring, deze is desgewenst vervangbaar voor een wit of gouden exemplaar.
Combineer voor eenvoudige één op één aansluiting met de Lumiko minidriver (860300).
- 23mm inbouwdiepte
- Krachtige COB led
- Voorzien van plug-and-play kabel voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Piran |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 415 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 415 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 133 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Stralingshoek | 35 ° |
| Inbouwhoogte | 23 - 23 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte/diepte | 53 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Inbouwbreedte | 43 - 48 mm |
| Inbouwdiameter | 43 - 48 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 23 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |