Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI verbinder
Artikelnummer: 958260 Type: M5KKI V 130/170 EAN: 8714017600864

M5 KKI verbinder
Artikelnummer: 958260 | Type: M5KKI V 130/170 | EAN: 8714017600864
Dit handige koppelstuk is toepasbaar op zowel de 170 mm als 130 mm brede M5 KKI kanalen, waardoor deze kanalen moeiteloos met elkaar kunnen worden verbonden en verlengd. Het monteren is een eenvoudige handeling: plaats de verbindingsstukken in de hoeken en schuif daarna eenvoudigweg het andere kanaal eroverheen.
- Kabelkanalen eenvoudig met elkaar koppelen en verlengen
- Kleur: wit (RAL9010)
- Per 10 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 10 Stuks in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lengte | 18 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Met potentiaalvereffening | |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Type connector | Inwendig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aantal stuks in verpakking | 10 st |
| Serie hulpstukken | Verbinder |
| Onderdeel serie | Accessoires |
| Hulpstuk past op kanaal | 130x70 mm |