Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI binnenhoek 170x70mm
Artikelnummer: 958235 Type: M5KKI BI 170/70 EAN: 8714017600819

M5 KKI binnenhoek 170x70mm
Artikelnummer: 958235 | Type: M5KKI BI 170/70 | EAN: 8714017600819
Deze witte Binnenhoek is specifiek ontworpen voor de M5 KKI kabelkanalen van 170x70 mm en biedt een handige oplossing om een 90 graden binnenhoek netjes af te werken en om twee kokers met elkaar te verbinden in een hoek van 90 graden. Door gebruik te maken van dit accessoire, kun je jouw snoeren en kabels netjes afwerken en een opgeruimde uitstraling creëren. De binnenhoek wordt individueel verpakt in Canalit beschermfolie om beschadigingen tijdens transport en montage te voorkomen.
- Binnenhoek voor M5 KKI kabelkanaal: 170 x 70 mm
- Bocht 90°
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL 9010)
- In folie per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 70 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Binnenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 170x70 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |