Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI buitenhoek 170x70mm
Artikelnummer: 958230 Type: M5KKI BU 170/70 EAN: 8714017600802

M5 KKI buitenhoek 170x70mm
Artikelnummer: 958230 | Type: M5KKI BU 170/70 | EAN: 8714017600802
Deze witte Buitenhoek is speciaal ontworpen voor de M5 KKI kabelkanalen van 170x70 mm. Met deze handige oplossing kun je een 90 graden buitenhoek netjes afwerken en twee kokers op een nette manier verbinden. Zo creëer je niet alleen een opgeruimde uitstraling, maar zorg je er ook voor dat je snoeren en kabels veilig en beschermd zijn. En dankzij de Canalit beschermfolie is de buitenhoek perfect beschermd tegen beschadigingen tijdens transport.
- Buitenhoek voor M5 KKI kabelkanaal: 170 x 70 mm
- Bocht 90°
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL 9010)
- In folie per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 70 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Serie hulpstukken | Buitenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 170x70 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |