Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI kabelkanaal 170x70, folie, 2 meter
Artikelnummer: 958110 Type: M5KKI 170/70 EAN: 8714017600796

M5 KKI kabelkanaal 170x70, folie, 2 meter
Artikelnummer: 958110 | Type: M5KKI 170/70 | EAN: 8714017600796
Met het M5 KKI kabelkanaal ben je verzekerd van een stevige en moderne oplossing voor het geleiden van kabels in je installatie. Dit kunststof kabelkanaal heeft een afmeting van 170x70 en een lengte van 2 meter, en is voorzien van installatiemogelijkheden en een dubbele wand en bodem die vervorming over langere lengtes voorkomt.
Daarnaast biedt het kanaal diverse accessoires voor het klikbaar inbouwen van wandcontactdozen of data-aansluitingen, wat het geheel flexibel maakt in gebruik. Om het kanaal schoon en beschermd te houden tot aan de oplevering van de installatie is het voorzien van plakfolie op de bovenkant.
- Geschikt als wandgoot
- Montage: schietmontage, schroeven, duimnagel, plakken of kunststof plug
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
- Kleuren: wit (RAL 9010)
- Verpakking: lengtes van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen KKI |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 70 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 4 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |