Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 80x60mm - verpakt 2 meter | 940260
Artikelnummer: 940260 Type: AC 80/60W-2M EAN: 8714177022636

Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 80x60mm - verpakt 2 meter | 940260
Artikelnummer: 940260 | Type: AC 80/60W-2M | EAN: 8714177022636
Zorg ervoor dat de koelleidingen, condenswaterafvoer en voedingskabels van het aircosysteem netjes én eenvoudig afgewerkt zijn met de Canalit leidingkanalen airco. Middels klikmontage zijn de leidingkanalen in een mum van tijd geïnstalleerd.
- Kleur: wit (RAL9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Afmetingen: 2000x80x60mm
- Verpakt met stevige Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aircokanalen |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Afmeting aircokanaal | 80x60 mm |
| Verpakking | Per stuk |
