Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit beweegbare platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 942460
Artikelnummer: 942460 Type: AC 80/60 BPB EAN: 8714177023060

Canalit beweegbare platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 942460
Artikelnummer: 942460 | Type: AC 80/60 BPB | EAN: 8714177023060
Maak optimaal gebruik van de beschikbare ruimte in jouw installatie met de verstelbare platte bocht in het wit. Deze bocht heeft een hoekverstelling van 60°-120° en biedt flexibiliteit bij het installeren van aircokanalen van 80x60mm.
Met de beweegbare platte bocht is het mogelijk om zelfs in krappe hoeken of op onhandige plekken de ruimte volledig te benutten. Dit handige hulpstuk biedt de oplossing wanneer je niet recht uitkomt en zorgt voor een flexibele installatie van aircokanalen met een professionele uitstraling.
- Hoekverstelling: 60° - 120°
- Maat 80 x 60 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 60 - 120 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Beweegbare platte bocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 80x60 mm |