Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 941760
Artikelnummer: 941760 Type: AC 80/60 PB EAN: 8714177025491

Canalit platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 80x60mm | 941760
Artikelnummer: 941760 | Type: AC 80/60 PB | EAN: 8714177025491
Of je nu een nieuwe airco-installatie bouwt of een bestaande aanpast, de Canalit Platte bocht zorgt voor een naadloze overgang tussen aircokanalen in een scherpe hoek van 90 graden.
Deze bocht is speciaal ontworpen om perfect aan te sluiten op aircokanalen van 90 x 65 mm en maakt de installatie een fluitje van een cent. De Platte bocht wordt geleverd in beschermfolie om tijdens het transport te beschermen tegen beschadiging.
- Platte bocht voor aircokanaal: 80 x 60 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Platte bocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 80x60 mm |