Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Malabo XPG LED inbouwspot 2.1W 700mA 2700K
Artikelnummer: 876621 Type: LED-IB-SM-EWW EAN: 8716643058767

Malabo XPG LED inbouwspot 2.1W 700mA 2700K
Artikelnummer: 876621 | Type: LED-IB-SM-EWW | EAN: 8716643058767
De Lumiko Malabo LED inbouwspot is bij uitstek geschikt voor inbouw in bijvoorbeeld keukenkastjes of vitrines. De inbouwhoogte van maar 14mm maken hem geschikt voor gebruik in verschillende plaatmaterialen. Wil je liever opbouw? Ook geen probleem met het opbouwhuis rond (876950) maak je er eenvoudige een opbouwarmatuur van. Voor een nog betere lichtspreiding op je werkblad gebruik je het driehoek opbouwhuis (876633).
- Compacte ledspot
- Inbouwhoogte van maar 14mm
- Voorzien van plug-and-play connector voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Malabo |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Extra warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 215 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 14 - 14 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte/diepte | 19 mm |
| Buitendiameter | 48 mm |
| Inbouwbreedte | 39 - 40 mm |
| Inbouwdiameter | 37 - 40 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 2700K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur reflector | Zilver |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 19 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Lampvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Dimbaar Touch and Dim |
