Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Opbouw huis voor Malabo inbouwspot in triangel uitvoering
Artikelnummer: 876633 Type: OPB-HUIS-IB-SM EAN: 8716643041202

Opbouw huis voor Malabo inbouwspot in triangel uitvoering
Artikelnummer: 876633 | Type: OPB-HUIS-IB-SM | EAN: 8716643041202
Opbouwbehuizing voor de Lumiko Malabo LEDspot. Plaats deze behuizing onder, bijvoorbeeld, keukenkastjes in combinatie met de Malabo (XPG of COB) LEDspots voor een goed lichtbeeld op het werkblad.
- Eenvoudige montage
- Voor Malabo XPG en COB
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Type toebehoren/onderdelen | Beschermende behuizing |
| Type connector | Accessoire |
| Geschikt voor | Malabo |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Driehoek |
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 142.34 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Afwerking oppervlakte | Gespoten |
| Toebehoren | |
| Inclusief driver |