Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Malabo COB LED inbouwspot 3,1W 350mA 2700K
Artikelnummer: 863621 Type: LCB-IB-SM-EWW EAN: 8716643057067

Lumiko Malabo COB LED inbouwspot 3,1W 350mA 2700K
Artikelnummer: 863621 | Type: LCB-IB-SM-EWW | EAN: 8716643057067
De Lumiko Malabo COB LED inbouwspot is een veelzijdige oplossing voor compacte en stijlvolle verlichting. Met een inbouwhoogte van slechts 14 mm is deze spot ideaal voor toepassing in plafonds, keukenkastjes, vitrines en andere krappe ruimtes. Dankzij het ronde opbouwhuis (876950) plaats je de inbouwspot eenvoudig in een opbouwarmatuur. Voor een optimale lichtspreiding, bijvoorbeeld op een werkblad, gebruik je het praktische driehoek opbouwhuis (876633). Makkelijk te combineren met de Lumiko minidriver voor energiezuinige en betrouwbare verlichting.
- Compacte LED spot
- Inbouwhoogte van maar 14mm
- Voorzien van plug-and-play connector voor eenvoudig aansluiten
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Malabo |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Extra warm wit |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Lichtstroom | 0 - 320 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 14 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte/diepte | 14 mm |
| Buitendiameter | 48 mm |
| Inbouwbreedte | 39 - 40 mm |
| Inbouwdiameter | 37 - 40 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 2700K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Kleur reflector | Zilver |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 19 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Lampvermogen | 3.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |