Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Led driver IP20 constante stroom 350/700mA, 12,5W, 32V, zonder snoer
Artikelnummer: 876820 Type: DRV-12W-INST-ZS EAN: 8716643036659

Led driver IP20 constante stroom 350/700mA, 12,5W, 32V, zonder snoer
Artikelnummer: 876820 | Type: DRV-12W-INST-ZS | EAN: 8716643036659
Een universele LED driver in een fraaie compacte behuizing die zowel 350 of 700 mA kan leveren. Voorzien van 4 beveiligingen tegen: Korsluiting, thermisch,onbelast en overbelasting. Deze leddriver heeft een hoge powerfactor zodat er zeer weinig energie verloren gaat en bovendien de LED driver geschikt voor meubelinbouw en selv equivalent.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 11.9 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 3 - 32 V |
| Ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 350 - 700 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 99.1 mm |
| Breedte | 39.3 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Arbeidsfactor | 0.9 |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 50 °C |
| Behuizing kleur | Grijs |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 1 - 5 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 350mA | 1 - 9 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 1 - 3 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 1 - 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Kema keur | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |