Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Verona inbouwarmatuur, rond, 1voudig, 100mm, wit
Artikelnummer: 876539 Type: LED-IA-1VRD-100-W EAN: 8716643041066

Verona inbouwarmatuur, rond, 1voudig, 100mm, wit
Artikelnummer: 876539 | Type: LED-IA-1VRD-100-W | EAN: 8716643041066
Dit ronde Verona inbouwarmatuur heeft een buitendiameter van 100mm en is gespoten in RAL 9010 (zuiver wit). Met een binnendiameter van 40mm is het armatuur geschikt voor alle witte Verona ledspots. Het armatuur heeft een inbouwhoogte van 27mm voor inbouw in standaard plafondconstructies. De ronde vorm zorgt voor een tijdloze, elegante uitstraling in het plafond.
Het ronde armatuur is voorzien van soepele inbouwklemmen die het armatuur stevig in het plafond vasthouden. De zaagmaat / inbouwdiameter van 55mm biedt voldoende ruimte voor drivers en aansluitingen die bij de installatie van armatuur en spot bereikbaar moeten blijven. Het ronde ontwerp past bij zowel klassieke als moderne interieurstijlen waar een subtiele en verfijnde lichtuitstraling gewenst is.
- Rond armatuur 100mm buitendiameter
- Gespoten in RAL 9010 (zuiver wit)
- Geschikt voor alle Verona ledspots
- Voorzien van soepele inbouwklemmen
- Zaagmaat / inbouwdiameter: 55mm
- Binnendiameter: 40mm
- Inbouwhoogte: 27mm
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Verona |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 25 mm |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Buitendiameter | 100 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Inbouwdiameter | 55 mm |
| Inbouwhoogte | 27 mm |





