Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Verona COB LED module wit 4000K 3,1W, 350mA, IP44
Artikelnummer: 863572 Type: LCB-IBM-W-NW EAN: 8716643056909

Lumiko Verona COB LED module wit 4000K 3,1W, 350mA, IP44
Artikelnummer: 863572 | Type: LCB-IBM-W-NW | EAN: 8716643056909
De Lumiko Verona serie staat voor optimale keuze vrijheid in verlichting. De Verona famillie bestaat uit een groot assortiment aan armaturen en LED modules welke naar wens met elkaar te combineren zijn. De reeks bestaat uit enkelvoudige en meervoudige armaturen en met verschillende buitenmaten waardoor de Verona ook zeer geschikt is voor renovatie van bestaande verlichting. De verona heeft een inbouwhoogte van maar 25mm waardoor hij zeer goed toepasbaar is in vrijwel elk plafond.
Combineer de Verona ledmodule altijd met een Verona armatuur!
- Past in alle Verona armaturen
- 25mm inbouwdiepte
- Draaibaar en kantelbaar
- Voorzien van plug-and-play aansluitsnoer voor eenvoudige installatie
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Verona |
| Kleur behuizing | Wit |
| Type | Rond |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Bedrijfsstroom | 0 - 350 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 8.8 - 8.8 V |
| Lichtkleur | 4000K |
| Lichtstroom | 0 - 320 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | COB LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Optiek | Reflector |
| Diameter | 43.5 mm |
| Lengte | 43.5 mm |
| Breedte | 43.5 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Inbouwdiameter | 43.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 40 - 40 ° |
| Lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 103 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 8.8 - 8.8 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |