Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Verona COB LED module wit 3W, 500mA, Dim to Warm, IP44
Artikelnummer: 863574 Type: LCB-IBM-W-DTW EAN: 8716643073234

Lumiko Verona COB LED module wit 3W, 500mA, Dim to Warm, IP44
Artikelnummer: 863574 | Type: LCB-IBM-W-DTW | EAN: 8716643073234
De Lumiko Verona serie staat voor optimale keuze vrijheid in verlichting. De Verona famillie bestaat uit een groot assortiment aan armaturen en LED modules welke naar wens met elkaar te combineren zijn. De reeks bestaat uit enkelvoudige en meervoudige armaturen en met verschillende buitenmaten waardoor de Verona ook zeer geschikt is voor renovatie van bestaande verlichting. De verona heeft een inbouwhoogte van maar 25mm waardoor hij zeer goed toepasbaar is in vrijwel elk plafond.
Combineer de Verona ledmodule altijd met een Verona armatuur!.
De Dim to Warm techniek zorgt dat het licht bij het dimmen verkleurd naar een mooie warme kleur.
- Dim to Warm
- 500mA, 3Watt
- 219 Lumen
- IP44 (Spatwaterdicht)
- Geschikt voor alle Verona armaturen
- Incl. plug and play connector
- Uitgevoerd met helder glas
- Draaibaar en kantelbaar
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Verona |
| Kleur behuizing | Wit |
| Type | Rond |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Bedrijfsstroom | 0 - 500 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 5.6 - 5.6 V |
| Lichtkleur | Dim to Warm |
| Lichtstroom | 0 - 219 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 219 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 3000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | COB LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Optiek | Reflector |
| Diameter | 43.5 mm |
| Lengte | 43.5 mm |
| Breedte | 43.5 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Inbouwdiameter | 43.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Stralingshoek | 45 - 45 ° |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 73 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 5.6 - 5.6 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |

