Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
3 fase rails - tussenstuk met fase invoer, wit (RAL9010)
Artikelnummer: 876346 Type: LR-VR-4MM-W EAN: 8716643040595

3 fase rails - tussenstuk met fase invoer, wit (RAL9010)
Artikelnummer: 876346 | Type: LR-VR-4MM-W | EAN: 8716643040595
Euro 3 fase spanningsrails rechte connector wit. Deze connector met middenvoeding is geschikt voor het voeden van railen op een andere plek dan aan het begin of eind. Geschikt voor koppeling met Nordic Global rail.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Aantal groepen/fasen | 3 |
| Onderdeel serie | Spanningsrail accessoire |
| Nom. spanning | 230 V |
| Geschikt voor busaansluiting | |
| Type | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Buigbaar | |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 31.5 mm |
| Hoogte | 32.5 mm |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Onderdeel | Connector |
| Functie | Middenvoeding |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Kleur behuizing | Wit |