Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Buigtool tbv 3 fase rail, voor het correct ombuigen van de aders
Artikelnummer: 876400 Type: BUIGTOOL 3F RAIL EAN: 8716643075603

Buigtool tbv 3 fase rail, voor het correct ombuigen van de aders
Artikelnummer: 876400 | Type: BUIGTOOL 3F RAIL | EAN: 8716643075603
De 3 fase buigtool wordt gebruikt voor het correct ombuigen van de aders bij ingekorte delen van 3 fase rails.
Wanneer een 3 fase rail op maat gemaakt wordt is het voor een goede verbinding van belang dat de aderuiteinden in de rail op de juiste manier gebogen worden. Op deze manier maken ze contact met de koppelstukken welke er op aangesloten worden.
- Tool bij het inkorten van de 3 fase rails
- Per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak
Download Handleiding

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Buigtool |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Buigbaar | |
| Lengte | 135 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Functie | Buigtool |