Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
3 fase rails - rail 300cm, wit (RAL 9010)
Artikelnummer: 876338 Type: LR-3F-L300-W EAN: 8716643040557

3 fase rails - rail 300cm, wit (RAL 9010)
Artikelnummer: 876338 | Type: LR-3F-L300-W | EAN: 8716643040557
Euro 3 fase spanningsrails rail wit 300cm. Spanningsrailen zijn een flexibele basis voor verlichting. Plaats of verplaats eenvoudig spots op de gewenste plek. De drie fase in de rail maken het mogelijk om verschillende schakelingen te maken. Geschikt voor koppeling met Nordic Global rail.
Inhoud verpakking: 3 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Aantal groepen/fasen | 3 |
| Onderdeel serie | Spanningsrail |
| Nom. spanning | 230 V |
| Geschikt voor busaansluiting | |
| Type | Rechthoekig |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Buigbaar | |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 31.5 mm |
| Hoogte | 32.5 mm |
| Opbouw | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Onderdeel | Rail |
| Functie | Spanningsrail |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Kleur behuizing | Wit |