Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Boreano LED spot, 13W, 350mA, 1150 lumen, 3000K, rond 78mm
Artikelnummer: 868732 Type: LD-13W-RK78-WW EAN: 8716643062917

Boreano LED spot, 13W, 350mA, 1150 lumen, 3000K, rond 78mm
Artikelnummer: 868732 | Type: LD-13W-RK78-WW | EAN: 8716643062917
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Boreano |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | Leeg |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 1150 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 88 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 36 - 36 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 12.4 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Inbouwhoogte | 84 - 84 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Filterdiameter | 44 mm |
| Buitendiameter | 78 mm |
| Inbouwbreedte | 67 - 67 mm |
| Inbouwdiameter | 67 - 67 mm |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 12.4 - 12.4 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Reflector |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Geschikt voor opname van lichttechnische toebehoren | |
| Aansluitkabel | 50 cm |
| Dimbaar 10 V | Leeg |
| Dimbaar DALI | Leeg |
| Dimbaar DSI | Leeg |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Leeg |
| Dimbaar fase aansnijding | Leeg |
| Dimming programmeerbaar | Leeg |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Leeg |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Leeg |
| Compatible met Google Assistant | Leeg |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning |
