Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Compleet Lagos pakket met 3x Lagos XPG LED spots 3000K, dimbaar
Artikelnummer: 863856 Type: LAGOS-XPG-KIT4 EAN: 8716643059238

Compleet Lagos pakket met 3x Lagos XPG LED spots 3000K, dimbaar
Artikelnummer: 863856 | Type: LAGOS-XPG-KIT4 | EAN: 8716643059238
Comleet Lagos XPG pakket
De Lumiko Lagos spot is een spot die zeer geschikt is voor inbouw onder bijvoorbeeld keukenkastjes of in vitrines. Optioneel is deze spot ook te gebruiken als opbouwarmatuur door het te combineren met het Lagos opbouwhuis (art. nr. 876732). Het pakket is voorzien van de nieuwste Lumiko driver welke terugdimt tot <1% voor optimaal gebruikersplezier!
Inclusief;
- 3 Lagos XPG LED spots
- 1 Dimbare LED driver voorzien van aansluitbox en dubbele connectorbox
- Connecterkabels voor eenvoudige plug-and-play installatie
Inhoud set: 3 x 876693, 2 x 876802 1 x 876804
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Lagos |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3.3 - 3.3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.3 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 90 ° |
| Inbouwhoogte | 15 - 15 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte/diepte | 15 mm |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Inbouwbreedte | 58 - 61 mm |
| Inbouwdiameter | 58 - 61 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Aansluitkabel | 200 cm |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 15 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |


