Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Compleet Venice pakket met 2x Venice COB LED spots 3000K, dimbaar
Artikelnummer: 863851 Type: VENICE-COB-KIT2-2 EAN: 8716643069688

Compleet Venice pakket met 2x Venice COB LED spots 3000K, dimbaar
Artikelnummer: 863851 | Type: VENICE-COB-KIT2-2 | EAN: 8716643069688
Compleet Venice COB pakket. Met dit pakket kun je gelijk starten met de installatie van je Venice spots. De Lumiko Venice COB LED inbouwspot biedt een perfecte combinatie van compacte afmetingen en een hoge lichtopbrengst. Dankzij de kleine inbouwmaat is deze LED inbouwspot veelzijdig inzetbaar: ideaal als basisverlichting in plafonds, maar ook perfect voor koven, kasten en nissen. Door de waterdichte IP44 behuizing is deze spot bovendien uitstekend geschikt voor buitenverlichting in onder meer luifels, tuinhuizen, veranda's en carports. Het pakket is voorzien van de nieuwste Lumiko driver welke terugdimt tot <1% voor optimaal gebruikersplezier!
Inclusief;
- 2 Venice ledspots
- 1 Dimbare driver
- Connecterkabels voor eenvoudige plug-and-play installatie
Inhoud set: 2 x 863642, 1 x 876819, 1 x 876802
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Venice |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Lichtstroom | 10 - 300 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Nom. spanning | 9.2 - 9.2 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 3.3 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Inbouwhoogte | 29 - 29 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Inbouwbreedte | 45 - 48 mm |
| Inbouwdiameter | 45 - 48 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.3 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Lamphouder | Modulair spots |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | COB LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Reflector |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Kleur reflector | Zilver |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 447 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 531 |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Dimbaar met push-button | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar RF | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Compatible met Casambi |