Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Tilos COB muur inbouwarmatuur 3,1W, 350mA, 3000K | 863662
Artikelnummer: 863662 Type: LCB-IB-MR-WW EAN: 8716643057135

Lumiko Tilos COB muur inbouwarmatuur 3,1W, 350mA, 3000K | 863662
Artikelnummer: 863662 | Type: LCB-IB-MR-WW | EAN: 8716643057135
De Lumiko Tilos is een stijlvolle wandinbouwspot. De Tilos leent zich met name voor toepassing als orientatieverlichting op 30cm vanaf de grond. Erg prettig in een gang of overloop om te gebruiken als nachtverlichting. Het licht van de Tilos verblindt niet maar wijst je wel de weg!
De Tilos kan rechtstreeks in een holle wand geplaatst worden maar er kan ook gebruik gemaakt worden van de Tilos inbouwdoos (876679).
- Orientatieverlichting
- 40mm inbouwdiepte
- Voorzien van plug-and-play connector voor eenvoudige aansluiting
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lichtkleur | 3000K |
| Onderdeel serie | Tilos |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 320 lm |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Met lichtbron | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Nom. spanning | 8.8 - 8.8 V |
| Nom. stroom | 0 - 350 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte/diepte | 40 mm |
| Inbouwlengte | 70 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 40 mm |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. systeemvermogen | 3.1 W |
| Met luchtsleuven | |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.1 - 3.1 W |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 103 lm/W |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Met bevestigingsmateriaal | |
| Met schakelaar |
