Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led dimmer inbouwmodule IP20 Casambi 12/24V voor mono/RGB/RGBW/TW, 144W | 860250
Artikelnummer: 860250 Type: LD-24CS-RGBW144 EAN: 8716643070516

Lumiko Led dimmer inbouwmodule IP20 Casambi 12/24V voor mono/RGB/RGBW/TW, 144W | 860250
Artikelnummer: 860250 | Type: LD-24CS-RGBW144 | EAN: 8716643070516
LED dimmer voor Casambi 12 of 24Volt. Plaats deze module tussen de driver en ledstrips of spots om de verlichting via de Casambi app te besturen.
- Tot 144W draadloos bedienen
- Eenvoudige montage
- Diverse profielen in de app; (1-4 kanalen, Tunable White, RGB of RGBW)
- Geen bridge of hub benodigd voor app besturing
- Uitgebreide mogelijkheden voor het instellen van scenes of kleurverloop
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Inbouwmodule |
| Protocol | Casambi |
| Nom. spanning | 12 - 24 V |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 1 - 144 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 144 W |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Type component | Dim controller |

