Deze COB ledstrip Tunable White IP20 geeft egaal licht zonder storende puntjes door de COB techniek met 608 microleds per meter. Bij een tunable white strip kan zowel de lichtkleur als de lichtsterkte volledig naar wens worden ingesteld. De lichtkleur van de strip kan aangepast worden van 2500K naar 6500K (van zeer warm naar koud wit). De lumenopbrengst en het verbruik is afhankelijk van de manier van mixen en kan oplopen tot maximaal 1090 lumen en 16.5W. De strip is IP20 en dus enkel geschikt voor gebruik in droge ruimtes. Door de minimale breedte van slechts 10mm is deze strip ook in smalle profielen te verwerken.
COB ledstrip Tunable White IP20, 24V, 580lm - 1090/m, 5 meter
Artikelnummer: 861621 Type: LLS-COB-TW-10 EAN: 8716643076440

COB ledstrip Tunable White IP20, 24V, 580lm - 1090/m, 5 meter
Artikelnummer: 861621 | Type: LLS-COB-TW-10 | EAN: 8716643076440
- COB dus egaal lichtbeeld
- 2500 - 6500 K, Tunable White
- 2500K 510 lumen/ M¹ - 8.25W/ M¹
- 6500K 580 lumen/ M¹ - 8.25W/ M¹
- Bij volledig belasting van beide kleuren 16,5W en 1090 lumen/ M¹
- Slechts 10mm breed
- 608 leds/M¹
Inhoud verpakking: 5 Meter in Haspel

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
COB ledstrip Tunable White IP20, 24V, 580lm - 1090/m, 5 meter
| Specificaties | Waarde |
| Type led | COB LED |
| Onderdeel van serie | COB |
| Maximale aansluitlengte | 10 m |
| Maximale rollengte | 5 m |
| Totale lengte | 5 m |
| Max. Lichtstroom per meter | 580 lm |
| Lichtkleur categorie | Tunable White |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Aantal lichtbronnen per meter | 608 |
| Lampvermogen per meter | 11 W |
| Spanningstype | DC |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kleurtemperatuur | 2500 - 6500 K |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Kleinste buigradius | 60 mm |
| Lengte van de enkele secties | 26.32 mm |
| Met aansluitset | |
| Zelfklevend | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte PCB | 10 mm |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Lichtstroom per meter | 580 lm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 1.9 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Geschikt voor dimmer | |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Lichtkleur regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 77 lm/W |
| Type connector | Ledstrip |
| Type armatuur | Ledstrip |


