Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP67 constante spanning 24V max 100W | 860162
Artikelnummer: 860162 Type: LB-LD-24V-100WD EAN: 8716643040243

Lumiko led driver IP67 constante spanning 24V max 100W | 860162
Artikelnummer: 860162 | Type: LB-LD-24V-100WD | EAN: 8716643040243
Lineare LED-driver, extra slank model!
Deze ledvoeding heeft een 24Vdc uitgang en is hiermee geschikt voor het voeden van 24Vdc LEDstrips of LEDspots. Met 21mm hoogte en maar 30mm breedte is deze driver eenvoudig weg te werken achter een plint of in een koof en door de IP67 rating kan hij ook probleemloos buiten worden toegepast.
- 24Vdc
- Max. 100W
- IP67
- 305x30x21mm (LxBxH)
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante spanning | Ledstrips |
| Uitgang | 24Vdc |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Statisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 30 - 100 W |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Ingangsspanning | 176 - 264 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 305 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Arbeidsfactor | 0.92 |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 50 °C |
| Behuizing kleur | Aluminium |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Rendement | 92 % |
| Schokbestendigheid (gewone modus, L/N-aarde) | 6 kV |
| Schokbestendigheid (differentiële modus, L-N) | 4 kV |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 10 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 16 |
| Dimbaar | |
| Modulatie PWM | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Dimbaar Z-wave | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
