Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI T-stuk 130x70
Artikelnummer: 958220 Type: M5KKI T 130/70 EAN: 8714017600789

M5 KKI T-stuk 130x70
Artikelnummer: 958220 | Type: M5KKI T 130/70 | EAN: 8714017600789
Met dit witte T-stuk kun je de M5 KKI kabelkanalen van 130x70 mm moeiteloos in twee uiteinden splitsen. Door gebruik te maken van dit handige accessoire kun je jouw snoeren en kabels netjes afwerken en een opgeruimde uitstraling creëren. Het t stuk wordt individueel verpakt in Canalit beschermfolie om beschadigingen tijdens transport en montage te voorkomen.
- T-stuk voor M5 KKI kabelkanaal: 130 x 70 mm
- Kanalen makkelijk opgesplitsen naar twee uiteinden
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL 9010)
- In folie per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 70 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Afgaande hoogte | 70 mm |
| Afgaande breedte | 13 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Type connector | Kapvormdeel |