Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
M5 KKI kabelkanaal 130x70 (Bulk 6x2 meter)
Artikelnummer: 958180 Type: M5KKI 130/70-D EAN: 8714017602158

M5 KKI kabelkanaal 130x70 (Bulk 6x2 meter)
Artikelnummer: 958180 | Type: M5KKI 130/70-D | EAN: 8714017602158
Met de KKI kabelkanaal doosverpakking haal je een complete oplossing in huis voor het geleiden van kabels in je installatie. De doos bevat maar liefst 6 lengtes van 2 meter, met een afmeting van 130x70. Het kunststof kabelkanaal is uitgerust met installatiemogelijkheden en een dubbele wand en bodem die vervorming over langere lengtes voorkomt, waardoor het net zo stevig is als metalen kabelkanalen.
Daarnaast biedt het kanaal verschillende accessoires voor het klikbaar inbouwen van wandcontactdozen of data-aansluitingen, zodat je de invulling van het kanaal modern en flexibel kunt houden. Iedere lengte is bovendien voorzien van plakfolie op de bovenkant om het kanaal schoon en beschermd te houden tot aan de oplevering van de installatie.
- Geschikt als wandgoot
- Montage: schietmontage, schroeven, duimnagel, plakken of kunststof plug
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
- Kleuren: wit (RAL 9010)
- Verpakking: doosverpakking, 6x2 meter
Inhoud verpakking: 12 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen KKI |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 70 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 2 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 12 m |
| Aantal stuks in verpakking | 6 st |
| Verpakking | Bulk |