Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 60x40mm wit - grootverpakking
Artikelnummer: 955242 Type: M5 60/40 W 28M EAN: 8714177003208

Canalit M5 kabelkanaal 60x40mm wit - grootverpakking
Artikelnummer: 955242 | Type: M5 60/40 W 28M | EAN: 8714177003208
Opgeruimde bekabeling nodig? De M5 Canalit kabelkanalen in het wit zijn een handige oplossing. Deze kanalen zijn verkrijgbaar in bulkverpakkingen van 14 lengtes van 2 meter en hebben een breedte van 60 mm en hoogte van 40 mm, wat ze ideaal maakt voor het netjes organiseren van jouw kabels. Montage is snel en gemakkelijk en kan worden gedaan met schroeven, tweezijdig kleefband of duimnagels.
- M5 kabelkanaal: B60 x H40 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: wit (RAL9010)
- Grootverpakking: per 14 lengtes van 2 meter in een doos
Inhoud verpakking: 28 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 28 m |
| Aantal stuks in verpakking | 14 st |
| Verpakking | Bulk |