Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 60x40mm wit
Artikelnummer: 955503 Type: M5 BI 60/40 W EAN: 8714177016574

Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 60x40mm wit
Artikelnummer: 955503 | Type: M5 BI 60/40 W | EAN: 8714177016574
Met de flexibele witte binnenhoek van Canalit bereik je moeiteloos een nette afwerking van M5 kabelkanalen. Hiermee heb je een mooie binnenbocht en door de instelbaarheid van het hulpstuk biedt het meer mogelijkheden in de afwerking. Het past perfect op M5 kabelkanalen met afmetingen van 60 mm breed en 40 mm hoog en is veilig verpakt in Canalit beschermfolie tijdens transport.
- Verstelbare Binnenhoek voor M5 kanalen: 60 x 40 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Antibacteriële behandeling | |
| Serie hulpstukken | Binnenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x40 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |