Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit opstelbalken kunststof 1000x100x100 wit | 943203
Artikelnummer: 943203 Type: OBK 1000X100X100W EAN: 8714017602646

Canalit opstelbalken kunststof 1000x100x100 wit | 943203
Artikelnummer: 943203 | Type: OBK 1000X100X100W | EAN: 8714017602646
Een airco-unit hoort natuurlijk stevig verankerd te zijn, maar soms vergeten we de esthetiek van de airco. Met de opstelbalken kunststof van Canalit zijn zowel veiligheid als schoonheid prioriteit. De opstelbalken van hoogwaardige kwaliteit bieden stabiliteit, efficiëntie en een mooi aanzicht.
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: hard PVC
- Afmetingen: 1000 x 100 x 100 mm
- Per 2 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Opstelbalken |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Draaglast | 160 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 100 - 100 mm |
| Diepte | 50 - 1000 mm |
| Breedte | 100 - 200 mm |
| Console geschikt voor wand | |
| Console geschikt voor plafond | |
| Console geschikt voor stalen kolom | |
| Geschikt voor hangende apparaten | |
| Geschikt voor staande apparaten | |
| Met bevestigingsmateriaal | |
| Met trillingsdempers |