Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit opstelbalken kunststof 450x100x100 zwart compleet | 943200
Artikelnummer: 943200 Type: OBK SET 450X100Z EAN: 8714017602615

Canalit opstelbalken kunststof 450x100x100 zwart compleet | 943200
Artikelnummer: 943200 | Type: OBK SET 450X100Z | EAN: 8714017602615
Geef de airco genoeg stabiliteit met de opstelbalken kunststof van Canalit. Dit product wordt geleverd met schroeven, bouten en plakstrips wat de installatie van de opstelbalken heel eenvoudig maakt. De opstelbalken zijn schokbestendig, zelfdovend en gestabiliseerd tegen Uv-straling.
- Kleur: zwart (RAL 9005)
- Materiaal: hard PVC
- Afmetingen: 450 x 100 x 100 mm
- Per lengte van 45 centimeter verpakt
- Per 2 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Opstelbalken |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Draaglast | 160 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 100 - 100 mm |
| Diepte | 50 - 450 mm |
| Breedte | 100 - 200 mm |
| Console geschikt voor wand | |
| Console geschikt voor plafond | |
| Console geschikt voor stalen kolom | |
| Geschikt voor hangende apparaten | |
| Geschikt voor staande apparaten | |
| Met bevestigingsmateriaal | |
| Met trillingsdempers |