Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit zelfklevende driehoek leidingkoker 34/15 à 1 stuk van 3 meter wit | 911985
Artikelnummer: 911985 Type: C3HK-34/15W-3 EAN: 8714017602271

Canalit zelfklevende driehoek leidingkoker 34/15 à 1 stuk van 3 meter wit | 911985
Artikelnummer: 911985 | Type: C3HK-34/15W-3 | EAN: 8714017602271
De zelfklevende driehoek leidingkoker is de ideale oplossing om in een hoek alle snoeren en kabels weg te werken. De koker is zowel horizontaal als verticaal te monteren en is voorzien van een deksel die strak oversteekt. Hierdoor krijgt de koker een naadloze aansluiting op de muur en is hij in vrijwel elke hoek te plaatsen. Voor een snelle, eenvoudige en stofvrije installatie zijn de zijkanten voorzien van zelfklevende tape, waardoor hij beschikt over een hoge kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlaktes.
- Deksel beschermd met afdekfolie
- Zowel horizontaal als verticaal te monteren
- Kleur: wit (RAL9010)
- Verpakt per één stuk van 3 meter
Inhoud verpakking: 3 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Bodemdeel met scheidingstussenschot | Geen |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Onderdeel serie | Zelfklevende driehoek leidingkoker |
| Verpakking | Per stuk |