Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit zelfklevende driehoek leidingkoker 49/22 à 1 stuk van 2 meter wit | 911987
Artikelnummer: 911987 Type: C3HK-49/22W-2 EAN: 8714017603476

Canalit zelfklevende driehoek leidingkoker 49/22 à 1 stuk van 2 meter wit | 911987
Artikelnummer: 911987 | Type: C3HK-49/22W-2 | EAN: 8714017603476
De zelfklevende driehoekige leidingkoker biedt een slimme oplossing voor het wegwerken van snoeren en kabels in hoeken. De koker kan zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd en met een hoogte van 22mm en breedte van 49mm is hij ruim genoeg voor dikkere bekabeling. Het deksel van de koker zorgt voor een nette aansluiting op de muur, waardoor hij vrijwel overal kan worden geplaatst.
De koker is voorzien van zelfklevende tape aan de zijkanten, waardoor hij snel en gemakkelijk kan worden geïnstalleerd zonder stof te veroorzaken. De hoge kleefkracht van de tape zorgt ervoor dat de koker stevig blijft zitten op zowel vlakke als oneffen oppervlakken.
- Geschikt voor kabels tot en met Ø18mm
- Geschikt voor YMVK 5x6mm2
- Deksel beschermd met afdekfolie
- Zowel horizontaal als verticaal te monteren
- Kleur: wit (RAL9010)
- Verpakt per één stuk van 2 meter
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 22 mm |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Bodemdeel met scheidingstussenschot | Geen |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Onderdeel serie | Zelfklevende driehoek leidingkoker |
| Verpakking | Per stuk |