Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit T-verbindingsstuk voor driehoek leidingkoker 34/15 naar systeem 25, wit | 917950
Artikelnummer: 917950 Type: CT-3HK34/15-CS25 EAN: 8714017603872

Canalit T-verbindingsstuk voor driehoek leidingkoker 34/15 naar systeem 25, wit | 917950
Artikelnummer: 917950 | Type: CT-3HK34/15-CS25 | EAN: 8714017603872
Het T-verbindingsstuk is de verbinding tussen een driehoek leidingkoker en een systeem 25 kanaal. Hierdoor is het mogelijk kabels netjes weg te werken zowel over wanden als in hoeken. Het systeem 25 kanaal kan haaks tegen de driehoek leidingkoker worden gemonteerd. Het T-stuk wordt vervolgens vastgeklemd tussen de deksel delen van de driehoekleidingkoker en komt over het uiteinde van het systeem 25 kanaal. Het is hierdoor niet nodig te zagen in het driehoekkanaal.
- Verbind een 34/15 driehoek leidingkoker aan systeem 25
- Klembevestiging met zaagsnede-afdekking
- Materiaal; PA12 Nylon
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte hoekkanaal | 34 mm |
| Breedte hoekkanaal | 15 mm |
| Hoogte kanaalaansluiting | 13.5 mm |
| Breedte kanaalaansluiting | 25 mm |
| Zaagsnede-afdekking | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Onderdeel serie | Hulpstuk zelfklevende driehoek leidingkoker |
| Serie hulpstukken | T-verbindingsstuk |