Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit zelfklevende leidingkoker 10x10mm à 5 stuks van 2 meter wit | 910910
Artikelnummer: 910910 Type: C 10/10 W -10 EAN: 8714177000894

Canalit zelfklevende leidingkoker 10x10mm à 5 stuks van 2 meter wit | 910910
Artikelnummer: 910910 | Type: C 10/10 W -10 | EAN: 8714177000894
Deze Canalit Zelfklevende leidingkokers bieden een handige oplossing voor het netjes wegwerken van snoeren en kabels. Deze kokers hebben een breedte van 10 mm en een hoogte van 10 mm, en worden geleverd in een grootverpakking van vijf stuks, elk met een lengte van 2 meter.
Dankzij het scharnierende deksel zijn de kabels eenvoudig toegankelijk en de kokers hebben een sterke kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken. Elk product wordt individueel verpakt in beschermfolie van Canalit om beschadiging tijdens transport en montage te voorkomen.
- Zelfklevende leidingkoker B10 x H10 mm
- Hoge kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken
- Perfect voor het wegwerken van TV bekabeling
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Temperatuurbereik: -30°C tot +65°C, montage tot -15°C
- Kleur: wit (RAL9010)
- Grootverpakking:5 lengtes van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 10 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Zeflklevende leidingkoker |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Uitvoering deksel | Met filmscharnier |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 10 m |
| Aantal stuks in verpakking | 5 st |
| Verpakking | Per stuk |
