Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit zelfklevende leidingkoker 10x5mm à 1 stuk van 2 meter wit | 911514
Artikelnummer: 911514 Type: C 10/5 W - 2 EAN: 8714177000016

Canalit zelfklevende leidingkoker 10x5mm à 1 stuk van 2 meter wit | 911514
Artikelnummer: 911514 | Type: C 10/5 W - 2 | EAN: 8714177000016
Canalit Zelfklevende leidingkokers zijn perfect voor het netjes afwerken van snoeren en kabels. Deze koker is zeer compact met een lengte van 2 meter, een breedte van 10mm en een hoogte van 5mm. Het scharnierende deksel zorgt voor eenvoudige toegang tot de kabels. De koker heeft een hoge kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken.
Het product wordt per stuk verpakt in Canalit beschermfolie om beschadiging tijdens transport en montage te voorkomen.
- Zelfklevende leidingkoker B10 x H5 mm
- Hoge kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken
- Perfect voor het wegwerken van TV bekabeling
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Zeflklevende leidingkoker |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 5 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Uitvoering deksel | Met filmscharnier |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |