Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit zelfklevende leidingkoker 30x10mm à 1 stukvan 2 meter wit | 911969
Artikelnummer: 911969 Type: C 30/10 W - 2 EAN: 8714177000139

Canalit zelfklevende leidingkoker 30x10mm à 1 stukvan 2 meter wit | 911969
Artikelnummer: 911969 | Type: C 30/10 W - 2 | EAN: 8714177000139
Canalit Zelfklevende leidingkokers bieden de ideale oplossing om snoeren en kabels netjes af te werken. Deze koker heeft een lengte van 2 meter, een breedte van 30mm en een hoogte van 10mm. Het scharnierende deksel zorgt voor gemakkelijke toegang tot de kabels. Bovendien heeft de koker een sterke kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken.
Elk product wordt individueel verpakt in Canalit beschermfolie om transport en montage veilig te stellen tegen beschadiging.
- Zelfklevende leidingkoker B30 x H10 mm
- Hoge kleefkracht op zowel vlakke als oneffen oppervlakken
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Zeflklevende leidingkoker |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Uitvoering deksel | Met filmscharnier |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |
