Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Potentiometer inbouw 1-10V, wisselschakelaar | 891740
Artikelnummer: 891740 Type: D-POT500 WISSEL EAN: 8716643063334

Lumiko Potentiometer inbouw 1-10V, wisselschakelaar | 891740
Artikelnummer: 891740 | Type: D-POT500 WISSEL | EAN: 8716643063334
Deze elektronische potentiometer is geschikt voor het dimmen en of schakelen van 1-10V dimbare LED drivers of voorschakelapparaten (EVSA's).
De dimmer heeft een 230V aansluiting en is geschikt voor gebruik in combinatie met een wisselschakelaar. Wanneer u drivers via de 230V aansluiting ook schakelt kunt u tot maximaal 100 drivers of EVSA's aansluiten. Bij gebruik van enkel de 1-10V aansluiting kunt u tot 500 drivers of EVSA's aansluiten.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Protocol | 1-10 V |
| Montagewijze | Inbouw |
| Stuurstroom | 500 mA |
| Nom. (meet)stroom | 4 A |
| Nom. spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Ingang voor nevenunit | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimbaar met push-button | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Met Montageklauw | |
| Afdekking Meegeleverd | |
| Geschikt voor 4mm as | |
| Geschikt voor 6mm as | Ja |
| Type component | Dimmer |
