Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Moka XPG MR11 LED module, 35 graden, 2,3W, 700mA, 6000K, aluminium
Artikelnummer: 876704 Type: LED-MOKA-CW EAN: 8716643036741

Lumiko Moka XPG MR11 LED module, 35 graden, 2,3W, 700mA, 6000K, aluminium
Artikelnummer: 876704 | Type: LED-MOKA-CW | EAN: 8716643036741
Lumiko Aluminium Moka LED module met een koud witte lichtkleur voor universele toepassingen. Door de buitenmaat van 35mm past deze module ook in MR11 (35mm) halogeen armaturen.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | LED Lichtbron zonder armatuur |
| Onderdeel serie | Moka |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Type | Rond |
| Bedrijfsstroom | 100 - 700 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 3.3 - 3.3 V |
| Lichtkleur | 6000K |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 6000 - 6000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | XPG LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Optiek | Lens |
| Diameter | 35 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Inbouwdiameter | 32 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Stralingshoek | 35 - 35 ° |
| Lampvermogen | 2.3 - 2.3 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Flexibel | |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Bedrijfsspanning | 3.3 - 3.3 V |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
