Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Moka XPG MR11 LED module, 35 graden, 2.1W, 700mA, 3000K, aluminium
Artikelnummer: 876702 Type: LED-MOKA-WW EAN: 8716643036734

Lumiko Moka XPG MR11 LED module, 35 graden, 2.1W, 700mA, 3000K, aluminium
Artikelnummer: 876702 | Type: LED-MOKA-WW | EAN: 8716643036734
Lumiko Aluminium Moka LED module met een warm witte lichtkleur voor universele toepassingen. Door de buitenmaat van 35mm past deze module ook in MR11 (35mm) halogeen armaturen.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | LED Lichtbron zonder armatuur |
| Onderdeel serie | Moka |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Type | Rond |
| Bedrijfsstroom | 0 - 700 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 3 - 3 V |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtstroom | 0 - 215 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | XPG LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Optiek | Lens |
| Diameter | 35 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Inbouwdiameter | 32 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 35 - 35 ° |
| Lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Warmwit < 3300 K |
| Flexibel | |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Bedrijfsspanning | 3 - 3 V |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
