Waterdichte behuizing (IP55) voor Venice en Bonnita spots maar ook te gebruiken voor GU10 ledspots. Zeer geschikt voor plaatsing in de badkamer, maar ook voor tuinhuizen, luifels en andere buitentoepassingen. Het armatuur wordt geleverd zonder LED-module.
Inbouwarmatuur IP55 voor MR16, Venice of Bonnita lichtbronnen, Alu
Artikelnummer: 876657 Type: INB.HUIS-IP55 EAN: 8716643037564

Inbouwarmatuur IP55 voor MR16, Venice of Bonnita lichtbronnen, Alu
Artikelnummer: 876657 | Type: INB.HUIS-IP55 | EAN: 8716643037564
- IP55
- Geschikt voor Bonnita en Venice ledmodule
- MR16 dus ook te gebruiken voor GU10 of GU5.3
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Inbouwarmatuur IP55 voor MR16, Venice of Bonnita lichtbronnen, Alu
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Accessoire |
| Geschikt voor | MR16/ Bonnita / Venice |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 20 mm |
| Buitendiameter | 69 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Inbouwdiameter | 57 mm |
Accessoires & opties
Oplossingen
De merken
Groothandels
Wij leveren uitsluitend via elektrotechnische-, technische en verlichtingsgroothandels. Samen met deze partners zorgen wij voor betrouwbaar advies en verrassende oplossingen op het juiste moment.