Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder plafond inbouw, 24m - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870975 Type: PLF-INB-UNI-24M-WIE EAN: 8716643072992

Lumiko aanwezigheidsmelder plafond inbouw, 24m - stekerbaar Wieland
Artikelnummer: 870975 | Type: PLF-INB-UNI-24M-WIE | EAN: 8716643072992
Kant en klaar Wieland stekerbaar!
Deze sensor is te gebruiken als inbouw en opbouwsensor en past tevens in de meest voorkomende centraaldozen. Op een hoogte van 2,5M heeft hij een bereik van 9m1 doorsnede (24m2).De sensor is uitgerust met een LED indicator voor testen en IR signaal bevestiging voor gebruik met de afstandsbediening. De sensor kan zowel handmatig als via optionele IR afstandsbediening [870466] worden ingesteld. Via de afstandsbediening kan de installateur na installatie alsnog eenvoudig de waarden veranderen zonder de sensor te openen. Het is aan te bevelen om de afstandsbediening mee te bestellen voor een eenvoudige installatie en het regelen van de instellingen. Inbouwbehuizing met klemveren, voor plafond inbouwmontage, en opbouwdoos voor opbouwmontage is inbegrepen in de verpakking.
- Inclusief Wieland GST18/3 connectoren
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld | 465 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 465 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 12 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 3 m |
| Bereik | Ø - 24m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 24 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| Ohmse belasting in Watt | 2300 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Inbouwhoogte | 43.5 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Inbouwmaat | 68 mm |
| Stekerbaar | met Wieland GST 18/3 |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 24 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. presentiebereik | 465 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Eigen verbruik | 0.5 W |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Lux instelbaar | 10 - 2000 |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met akoestische sensor | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |