Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko aanwezigheidsmelder op- of inbouw ø24M wit met extra relais
Artikelnummer: 870480 Type: PLF-INB-UNI-24M EAN: 8716643072954

Lumiko aanwezigheidsmelder op- of inbouw ø24M wit met extra relais
Artikelnummer: 870480 | Type: PLF-INB-UNI-24M | EAN: 8716643072954
Deze sensor is te gebruiken als inbouw en opbouwsensor en past tevens in de meest voorkomende centraaldozen. Op een hoogte van 2,5M heeft hij een bereik van 24m doorsnede!
De sensor is uitgerust met een LED indicator voor testen en IR signaal bevestiging voor gebruik met de afstandsbediening. De sensor kan zowel handmatig als via optionele IR afstandsbediening [870466] worden ingesteld. Via de afstandsbediening kan de installateur na installatie alsnog eenvoudig de waarden veranderen zonder de sensor te openen. Het is aan te bevelen om de afstandsbediening mee te bestellen voor een eenvoudige installatie en het regelen van de instellingen. Inbouwbehuizing met klemveren, voor plafond inbouwmontage, en opbouwdoos voor opbouwmontage is inbegrepen in de verpakking.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Universeel voor opbouw en inbouw |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 465 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 2.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 3 m |
| Bereik | Ø - 24m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 24 m |
| Max. aantal slave sensoren | 2 st |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 800 VA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 79 mm |
| Inbouwhoogte | 43.5 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 44.5 mm |
| Inbouwmaat | 68 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 24 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Spanningstype | AC |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. presentiebereik | 465 m² |
| Eigen verbruik | 0.5 W |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Lux instelbaar | 10 - 2000 |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |