Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Cilindervormig dubbelvoudig wand armatuur, voor Lumiko LED modules, wit
Artikelnummer: 868625 Type: WO-2XIRF-300-W60 EAN: 8716643062498

Cilindervormig dubbelvoudig wand armatuur, voor Lumiko LED modules, wit
Artikelnummer: 868625 | Type: WO-2XIRF-300-W60 | EAN: 8716643062498
Cilindervormig opbouw wandarmatuur voor Lumiko LED modules (6.6W). Dit strakke armatuur is geschikt voor gebruik met twee ledmodule en schijnt dan omhoog en naar beneden. Het armatuur is nog niet voorzien van de noodzakelijke inzetreflectors, deze dienen in de gewenste kleur meebesteld te worden.
Het armatuur is reeds voorzien van een driver met plug and play aansluiting voor de ledmodules. Het armatuur kan ook dimbaar uitgevoerd worden door de driver te verwijderen en een dimbare driver naar wens extern te plaatsen.
- Wandarmatuur dubbel
- Ø62mm x 300
- Voorzien van driver met plug and play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 2 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Diameter | 62 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inclusief driver |