Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Borealis LED module, 13W, 350mA, 1200 lumen, 2000-3000K, 30° lens
Artikelnummer: 868524 Type: LED-13W-LS30DTW EAN: 8716643063211

Borealis LED module, 13W, 350mA, 1200 lumen, 2000-3000K, 30° lens
Artikelnummer: 868524 | Type: LED-13W-LS30DTW | EAN: 8716643063211
Lumiko Borealis COB LED module. Geschikt voor Lumiko modulair spots. Door de Dim to Warm LEDchip wordt het licht warmer van kleur wanneer er gedimd wordt. Hiermee is het licht vergelijkbare met de klassieke halogeenspot.
- Lens met 30 graden bundel
- Dim to Warm (2000 - 3000K)
- 1200 lumen
- Verwisselbare lens
- 350mA stroomgestuurd
- Voorzien van Plug and Play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Borealis |
| Kleur behuizing | Wit |
| Type | Rond |
| Bedrijfsstroom | 0 - 350 mA |
| Spanningstype | DC |
| Lampspanning | 37 - 37 V |
| Lichtkleur | 3000K |
| Lichtstroom | 0 - 1200 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 1200 lm |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Externe driver benodigd | |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 3000 K |
| Aantal Led's | 1 |
| Kleur | Wit |
| Type ledchip | COB LED |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Optiek | Lens |
| Diameter | 48 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Inbouwdiameter | 48 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Filterdiameter | 44 mm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | |
| Stralingshoek | 30 - 30 ° |
| Lampvermogen | 12.4 - 12.4 W |
| Dimbaar | |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Lichtkleur volgens EN 1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Specifieke lichtstroom | 0 - 97 lm/W |
| Bedrijfsspanning | 37 - 37 V |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor matrixsignalering | |
| Geschikt voor verkeerslicht | |
| Geschikt voor railverkeer | |
| Geschikt voor algemene verlichting | |
| Geschikt voor mobiel verkeerslicht | |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |



