Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Rond inbouw armatuur met inzetreflector, wit, 80mm
Artikelnummer: 868607 Type: LIA-IRF-R80-W60 EAN: 8716643062436

Rond inbouw armatuur met inzetreflector, wit, 80mm
Artikelnummer: 868607 | Type: LIA-IRF-R80-W60 | EAN: 8716643062436
Dit ronde armatuur is geschikt voor de Lumiko modulair LED modules en naar wens aan te passen. Standaard is het armatuur voorzien van een witte reflector maar deze kan vervangen worden voor een zwarte versie of een gouden variant voor een extra warme uitstraling. Combineer het armatuur met één van de LED modules en een geschikte driver.
- Ø80mm Buitenmaat
- Ø65mm Gatmaat
- Reflector uitwisselbaar
- Geschikt voor Lumiko Modulair LEDspots
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Montagewijze | Inbouw |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Type connector | Armatuur |
| Geschikt voor | Modulair spots |
| Voor aantal spots | 1 |
| Type | Rond |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter | 80 mm |
| Toebehoren | |
| Onderdeel | |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Binnendiameter | 44 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwhoogte met Bonvino (6,6W) spot | 83 mm |
| Inbouwhoogte met Boreano (12,4W) spot | 103 mm |