De zwarte mini LED IP67 met side emitter is een elegante en innovatieve verlichtingsoplossing. Dankzij zijn kleine inbouwdiameter van 11mm is deze LED-spot geschikt voor veel verschillende toepassingen en past in een gatmaat van slechts 11mm. Dankzij de waterdichtheid IP67, is deze LED-spot zowel binnen als buiten te gebruiken, bijvoorbeeld in keukens, badkamers, tuinen of terrassen. De 0.5W LED-module levert helder licht met een temperatuur van 3000K en de side emitter zorgt voor een gericht lichtpatroon naar beneden of opzij waardoor deze mini LED-spot een ideale oplossing is voor verlichting die zowel functioneel als decoratief is. Deze spot is met name geschikt voor gebruik in een wand of display waarbij het licht subtiel naar beneden schijnt.
Lumiko Mini LED IP67 11mm zwart 0,5W, 3000K, Side emitter
Artikelnummer: 867700 Type: MIL11ZW-SD-WW-0,5W EAN: 8716643064447

Lumiko Mini LED IP67 11mm zwart 0,5W, 3000K, Side emitter
Artikelnummer: 867700 | Type: MIL11ZW-SD-WW-0,5W | EAN: 8716643064447
- Ø11m
- IP67
- Lichtbundel haaks op de montage richting
- Zeer geschikt voor in wand of display
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Mini LED |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 60 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 30 lm |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Stralingshoek | 180 ° |
| Inbouwhoogte | 30 - 30 mm |
| Lengte | 32.5 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte/diepte | 32.5 mm |
| Buitendiameter | 15 mm |
| Inbouwdiameter | 11 - 11 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 0.5 - 0.5 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwbreedte | 11 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Niet dimbaar | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
