Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
6-Voudig verdeelblok voor parallelle aansluiting LED (CV) 0-42V 6x1.5A
Artikelnummer: 876874 Type: VDB-6V-PA-CV EAN: 8716643079403

6-Voudig verdeelblok voor parallelle aansluiting LED (CV) 0-42V 6x1.5A
Artikelnummer: 876874 | Type: VDB-6V-PA-CV | EAN: 8716643079403
Meerdere ledspots of ledstrips parallel aansluiten op één driver is erg eenvoudig met dit 6-voudige verdeelblok. Het verdeelblok is voorzien van steekklemmen voor een gemakkelijke installatie.
Paralle aansluiting wordt gebruikt voor leds op constante spanning (CV) (Gebruik voor leds constante stroom (CC) aansluiting het verdeelblok voor serie aansluiting).
- 0-42Vdc
- Output 6 x 1,5A
- Parallel aansluiten
Inhoud verpakking: 5 Stuks in Zak
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type toebehoren/onderdelen | Verdeelblok |
| Nom. (meet)spanning | 42 V |
| Nom. (meet)stroom | 9 A |
| Aantal polen | 2 |
| Type aansluiting | Parallel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Doorsnede aansluiting (soepel) | 0.2 - 0.5 mm² |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.2 - 0.5 mm² |
| Aantal aansluitingen per pool | 6 |
| Pool-markering | +, - |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 40 °C |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | UL 94V-2 |
| Lengte | 58 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 9.3 mm |
| Contactmateriaal | Accessoire |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Accessoire |
| Met trekontlasting | |
| RAL-nummer codering/contact inzetstuk | 9004 |
| Type led driver | Driver Accessoires |